1 czerwca 2019 r. na boisku sportowym SP nr 3 w Rydułtowach odbył się kolejny trzeci już turniej piłkarski służb mundurowych o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy.

Do rywalizacji stawiły się drużyny reprezentujące: Komisariat Policji w Rydułtowach, Straż Miejską w Rydułtowach, Jednostka Ratowniczo Gaśnicza w Rydułtowach, Ochotnicza Straż Pożarna w Radoszowach, Ochotnicza Straż Pożarna w Rydułtowach. Organizatorami zawodów byli: Ochotnicza Straż Pożarna w Rydułtowach, Rydułtowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Jednostka Ratowniczo Gaśnicza w Rydułtowach. Drużyna JRG Rydułtowy wystąpiła w składzie: Łukasz Przybyła, Marcin Honisz, Arnold Burek, Arkadiusz Czakon, Sławomir Kowalski, Tomasz Wawrzyczek, Paweł Mentel, Jacej Bażan, Marcin Blazel, Ireneusz Oślizło, Michał Prusowski. Kierownikiem drużyny był Krzysztof Ograbek.

Wyniki meczy przedstawiają się następująco:

JRG Rydułtowy - Policja 0:1

JRG Rydułtowy - Straż Miejska Rydułtowy 3:1

JRG Rydułtowy - OSP Rydułtowy 11:0

Straż Miejska Rydultowy - Policja 1:7

OSP Rydułtowy - Straż Miejska Rydułtowy 1:8

Policja  - OSP Rydułtowy 8:0

Zwycięzcom turnieju podobnie jak w ubiegłym roku została drużyna Komisariatu Policji w Rydułtowach. Miejsce drugie zajęła drużyna JRG Rydułtowy, natomiast miejsce trzecie drużyna Straży Miejskiej w Rydułtowach. Najlepszym strzelcem turnieju został Jacek Bażan z JRG Rydułtowy, najlepszym bramkarzem Szymon Tomanek z drużyny Policji, a najlepszym zawodnikiem Bartosz Ochyj z drużyny Straży Miejskiej Rydułtowy.

Puchar dla najlepszej drużyny oraz nagrody indywidualne wręczył Burmistrz Miasta Rydułtowy pan Marcin Połomski.